Tips en wijzigingen

Heb je een mooie plek in de Alblasserdam of Kinderdijk die je mist in ons overzicht? Of heb je verkeerde informatie ontdekt? Vul dan onderstaand formulier in, wij beoordelen de ingestuurde informatie/opmerking en gaan er mee aan de slag. Onderstaand formulier is niet geschikt voor het aanmelden van een evenement of activiteit. Deze kun je aanmelden via dit formulier.

  • Geef hieronder je inhoudelijke suggesties aan.

  • Tips of wijziging over een specifieke locatie

  • Sleep bestanden hierheen of
    Toegestane bestandstypen: jpg, png, Max. bestandsgrootte: 12 MB.
      Het fotobestand dient minimaal 1920x1280 pixels en 1 MB te zijn. Een foto met liggend formaat en rechtenvrij. Geen teksten op de foto zoals locatie of entreeprijs. Indien de aangeleverde foto niet aan deze voorwaarden voldoet dan wordt deze niet geplaatst.