Events

Buitenfilm - Rose

do 14 sep. 2023
21:00 - 23:16

Ook dit jaar is er uiteraard tijdens de week van het Havenfestival een buitenfilm. We hebben gekozen voor de feelgood film Rose, welke door de Deense pers unaniem lovend wordt beoordeeld.

Het terrein zal omstreeks 19.45 uur openen, waar de heren van Back to Vinyl de muzikale omlijsting zullen verzorgen.
Het ticket is inclusief snacksels en iets lekkers in de pauze. Er is voldoende zitgelegenheid, maar wilt u echt lekker zitten, neem dan u stoel gerust mee.

De film:
In de herfst van 1997 nemen Ellen en haar man Vagn Inger mee op een busreis naar Parijs. Inger is de zus van Ellen, is schizofreen en woont in een inrichting. Door de juiste hoeveelheid medicatie en het mijden van te veel prikkels, kan zij een redelijk normaal leven leiden. Tijdens de trip maakt Inger geen geheim van haar conditie, maar niet alle medereizigers kunnen aanvankelijk haar ad remme, soms wat grofgebekte uitspraken waarderen. Eenmaal aangekomen in Parijs blijkt Inger een verborgen agenda te hebben en betrekt ze iedereen in de zoektocht naar een belangrijk persoon uit haar verleden. Terwijl Ellen en Vagn hun handen vol hebben aan het wispelturige gedrag van Inger, weet ze geleidelijk aan iedereen voor zich te winnen en wordt het een hartverwarmende en memorabele reis.

Rose is een Deens feelgood drama van regisseur Niels Arden Oplev. De film scoorde hoog bij het publiek tijdens de afgelopen editie van Film By The Sea. Arden Oplev baseerde het scenario deels op zijn eigen ervaringen en koos voor een Deense sterrencast met Lene Maria Christensen (The Legacy), Søren Malling (Borgen) en met de hoofdrol voor Sofie Gråbøl (The Killing). De film was dit jaar in Denemarken al een enorm box-office succes.

Vergelijkbare evenementen

Film

Taylor Swift

zo 15 okt. 2023 19:00
Film

Taylor Swift

za 14 okt. 2023 19:00
Film

Film in Landvast

vr 13 okt. 2023
Film

Taylor Swift

vr 13 okt. 2023 18:15
Film

Rose

vr 13 okt. 2023 14:00
Film

The Equalizer 3

zo 1 okt. 2023 17:30